Nacházíte se:

Internet

Internet

Pořiďte si rychlý a levný internet, který výpadek jen tak neohrozí

Twistnet je spolehlivý vysokorychlostní internet s bezkonkurenčními cenami. S našimi službami se nemusíte bát výpadků sítě, protože používáme záložní zdroje napájení (UPS) a síť neustále kontrolujeme pomocí dohledového systému. Navíc vám jako jedni z mála můžeme nabídnout plnou ochranu před DDOS útoky – váš web tak nikdy nebude muset čelit nečekaným výpadkům z důvodu účelného přetížení sítě.

Twistnet má skvělé pokrytí v obci Rosice, v okresech Brno-město, Brno-venkov a Břeclav. Podívejte se na mapu pokrytí naším internetem. Pokud si ale nejste jistí, zda můžete naše služby používat, vyplňte náš nezávazný poptávkový formulář a náš technik vás zdarma navštíví a zjistí dostupnost signálu.

Vyberte si tarif, který vám vyhovuje a pak už si jen užívejte rychlého a pohodlného internetu. Pokud máte zájem, zdarma od nás získáte také veřejnou adresu.

Jaké výhody můžete využít?

Pokud máte dobré vztahy se sousedem, můžete s ním internetové připojení sdílet a ušetřit tak spoustu peněz. Stačí jen, aby mezi vašimi domy bylo možné vést kabel. A pokud už připojení od nás máte a doporučíte nás svému okolí, dostanete od nás pořádnou slevu.

Vyzkoušejte 3 měsíce zdarma!

Pokud se rozhodnete přejít od konkurence k nám, můžete našich služeb využívat zdarma až 3 měsíce!

Ověřte si dostupnost našich služeb ve vaší lokalitě