Nacházíte se:
3 měsíce
ZDARMA

Internet

Internet

Pořiďte si rychlý a levný internet, který výpadek jen tak neohrozí

Twistnet je spolehlivý vysokorychlostní internet s bezkonkurenčními cenami. S našimi službami se nemusíte bát výpadků sítě, protože používáme záložní zdroje napájení (UPS) a síť neustále kontrolujeme pomocí dohledového systému. Navíc vám jako jedni z mála můžeme nabídnout plnou ochranu před DDOS útoky – váš web tak nikdy nebude muset čelit nečekaným výpadkům z důvodu účelného přetížení sítě.

Twistnet má skvělé pokrytí v obci Rosice, v okresech Brno-město, Brno-venkov a Břeclav. Podívejte se na mapu pokrytí naším internetem. Pokud si ale nejste jistí, zda můžete naše služby používat, vyplňte náš nezávazný poptávkový formulář a náš technik vás zdarma navštíví a zjistí dostupnost signálu.

Vyberte si tarif, který vám vyhovuje a pak už si jen užívejte rychlého a pohodlného internetu. Pokud máte zájem, k vyšším tarifům od nás získáte zdarma také veřejnou adresu, která se vyplatí třeba v případě, že doma máte webový server, IP bezpečnostní kameru nebo chytrou domácnost.

Jaké výhody můžete využít?

Pokud máte dobré vztahy se sousedem, můžete s ním internetové připojení sdílet a ušetřit tak spoustu peněz. Stačí jen, aby mezi vašimi domy bylo možné vést kabel. A pokud už připojení od nás máte a doporučíte nás svému okolí, dostanete od nás pořádnou slevu.

Vyzkoušejte 3 měsíce zdarma!

Pokud se rozhodnete přejít od konkurence k nám, můžete našich služeb využívat zdarma až 3 měsíce!

Wi-Fi

 • Internet Lite
  Celková rychlost UP a DOWN
  14 Mbit
  Internet Lite

  Hodí se pro připojení 1 až 2 zařízení pro uživatele, které surfují po internetu, brouzdají po Facebooku, poslouchají písničky na Youtube, mailují a hrají nenáročné hry.

 • Internet Home
  Celková rychlost UP a DOWN
  28 Mbit
  Internet Home

  Nejuniverzálnější tarif vhodný pro celou rodinu, se kterým můžete surfovat, spravovat sociální sítě, e-mailovat, hrát nenáročné hry, sledovat full HD na Youtube nebo sledovat online TV.

 • Interent Premium
  Celková rychlost UP a DOWN
  40 Mbit
  Interent Premium

  Tento tarif je vhodný pro náročné uživatele nebo pro početnou rodinu, připojíte k němu až 8 zařízení a můžete surfovat, e-mailovat, sledovat full HD na Youtube či online TV a také hrát náročné hry.

Nejpoužívanější připojení v ČR? Wi-Fi

Wi-fi připojení je v Česku nejpoužívanějším typem připojení, je levnější a ve srovnání například s ADSL přípojkou většinou lepší. Naší síť neustále optimalizujeme, abychom vám zajistili bezproblémový a kvalitní přenos, který neohrozí ani extrémní počasí. Dokonce jako jedni z mála poskytovatelů máme na vysílačích náhradní napájení pro případ výpadku elektrické energie.

Spohledněte se na Wi-Fi připojení kdekoliv v naší oblasti.

 Jak je to s přenosovou rychlostí?
Přenosová rychlost běžně stačí v jednotkách Mbps, sledujte také další parametry, jako je upload a download, pokud se chcete dívat na videa z Internetu (YouTube, Stream apod.) nebo budete mít připojeno dále více počítačů, volte vyšší hodnoty download. Pokud budete hodně nahrávat na Internet vlastní videa, fotky apod. pak platí, že čím vyšší rychlost upload tím dříve bude soubor nahraný.

Kde se připojíte k síti Twistnet?

Optický internet

 • Optik Lite
  Celková rychlost UP a DOWN
  70 Mbit
  Optik Lite

  Surfování, emailování, hraní her, poslouchání hudby či brouzdání na Facebooku si s tímto tarifem užijí běžné domácnosti, studenti i uživatelé mobilních zařízení.

 • Optik Home
  Celková rychlost UP a DOWN
  130 Mbit
  Optik Home

  Nejuniverzálnější tarif ze všech je vhodný pro vícečlennou rodinu, která ráda surfuje, e-mailuje, sleduje online TV a HD filmy, hraje multiplayer hry a brouzdá po sociálních sítích.

 • Optik Premium
  Celková rychlost UP a DOWN
  300 Mbit
  Optik Premium

  Ideální tarif pro náročné hráče multiplayer her a domácnosti, které jsou neustále online. Využijete ho i pro domácí kancelář, malou firmu, či kamerové a bezpečnostní systémy.

Připojení přes optická vlákna je jedno z vůbec nejspolehlivějších a nejrychlejších způsobů připojení

O optice se mluví jako o technologii budoucnosti, dokáže přenést téměř neomezené množství dat, rychle, bezpečně a za přijatelnou cenu. Optická vlákna vlastně tvoří kostru celého internetu (podmořské kabely, páteřní sítě). Na optickém připojení se surfuje nejlépe v hierarchii připojení je nejvýše, nad ADSL se starými telefonními kabely i nad mobilním internetem.

Přesnou rychlost připojení v rámci daného internetového balíčku vám rádi sdělíme. Vždy závisí na konkrétné adrese.

Podívejte se na kompletní ceník našich doplňkových služeb a komponentů.