Nacházíte se:

O nás

O nás

Společnost Twistnet, s. r. o. se zabývá poskytováním telekomunikačních služeb, realizací telekomunikačních montáží a správou sítí. Společným jmenovatelem veškerých služeb je vysoká odbornost, maximální pružnost, velmi příjemná cena a snaha poskytovat konečnému zákazníkovi co možná nejvyšší množství výhod.

Se svými zákazníky máme nadstandardní vztahy, jelikož připojením k internetu či realizací dalších služeb naše práce nekončí. Víme, že o své zákazníky musíme pečovat, a proto se v rámci svých pracovních výkonů snažíme, aby Vám byl náš internet co nejpříjemnější.

Prvotřídní kvalita internetového připojení u nás neznamená pouze rychlost, ale také bezpečnost, účelné řízení datového provozu nebo zajištění optimálního způsobu komunikace.

Posláním naší společnosti je poskytovat vysoce profesionální služby v oblasti informačních a komunikačních technologií tak, aby byly plně uspokojeny požadavky a potřeby našich zákazníků. Chceme, aby se zákaznici mohli plně spolehnout na výsledky naší práce a sami tak měli dostatek času na dosahování vlastních cílů.

V celé naší síti jsou použity záložní zdroje napájení (UPS) zajišťující nepřetržitý provoz všech klíčových částí sítě i při úplném výpadku elektrické energie.
Naše síť je nepřetržitě sledována vlastním dohledovým systémem včetně koncových zařízení a včetně možnosti zpětně sledovat chybovost linek.
Na zakázku vyráběné bezdrátové prvky zaručují vysokou míru spolehlivosti.