Nacházíte se:

Kariéra

Kariéra
Zavedený poskytovatel internetového připojení, společnost Twistnet s.r.o., se sídlem v Rosicích u Brna hledá zaměstnance na pozici technika telekomunikačních zařízení a sítí.

Obor činnosti: Informatika, počítače
Profese: IT technik
Místo výkonu práce: Rosice u Brna (Brno-Venkov)
Odměna za práci: od 25.000,- Kč měsíčně, odvíjí se dle zkušeností v oboru a pracovního nasazení

Náplň práce:
  • montážní a servisní práce na rádiových spojích,
  • montážní a servisní práce na datových sítích LAN/WAN,
  • práce na optických, bezdrátových a kabelážních systémech,
  • práce ve výškách (zaškolíme).
Požadujeme:
  • manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, pozitivní přístup, ŘP sk. B, dobrý zdravotní stav.
  • odborné vzdělání a zkušenosti výhodou (= vyšší mzdové ohodnocení): znalost datových sítí a protokolů, zejména ethernet, elektro vzdělání – SŠ, SOU (obor elektronika a telekomunikace),
  • znalost technologií na platformách Mikrotik, Linux a Microsoft.
Základní pracovní doba 8:00 – 17:00 hod. Termín nástupu dle dohody.

Kontakt

Profesní životopis zasílejte na: prace@twistnet.cz.