Nacházíte se:

Vysokorychlostní internet pro firmy

Vysokorychlostní internet pro firmy

Od malých kanceláří až po velké areály

Spolehlivé připojení přes Wi-Fi

Vysokorychlostní internet Twistnet je ideálním řešením pro firmy, protože nikdy nevypadne – používáme záložní zdroje napájení a také dohledový systém, díky kterému zareagujeme na každou změnu dřív, než se vůbec projeví.

Nabízíme Wi-Fi síť, která patří k nejběžnějším typům připojení u nás, i připojení pomocí optických kabelů. Naše Wi-Fi vysílače disponují náhradním napájením, kdyby došlo k výpadku elektrické energie.

Napojení na rychlou optickou síť

Nebo můžete vsadit na optickou síť, která se považuje za medium budoucnosti. Zajistíme vám rychlý, stabilní a bezpečný internet díky jedné z nejspolehlivějších technologií.

Optický kabel je složený ze stovky až tisíců optických vláken, vytvořených ze skla či plastu. Těmito vlákny prochází světelné signály, které přenášejí data na dlouhé vzdálenosti – ještě rychleji a efektivněji než Wi-Fi. Každé vlákno dokáže přenášet mnoho různých signálů současně. Výsledkem je spolehlivý internet – pro soukromé podnikatele, menší firmy i velké areály.

Nesejde na tom, jak velká je vaše firma – optické připojení zajistíme v rámci větších i menších společností.

Jak připojení probíhá?

  1. Zavolejte nám ohledně vašeho požadavku.
  2. Na základě naší domluvy k vám vyšleme technika a posoudíme náročnost úkolu.
  3. Sestavíme pro vás řešení přesně na míru.

Speciální balíček služeb na míru

Nachystáme pro vaši firmu speciální balíček služeb tak, aby co nejlépe vyhovoval vašim potřebám. Přizpůsobíme vám tarify, nabídneme individuální rychlost a také skvělou cenu. Ozvěte se nám.

Mám zájem o firemní internet

Podívejte se na kompletní ceník našich doplňkových služeb a komponentů.